AGENT VANZARI

JOBS FACTORY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezentarea si promovarea imaginii companiei si a produselor si serviciilor oferite de aceasta. Sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari.
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei.
Identificarea si stabilirea de contacte cu noi/potentiali clienti - intocmirea bazei de date.
Intocmirea periodica a planurilor de activitate, a rapoartelor de activitate.
Monitorizarea activitatii concurentei.
Negocierea si incheierea de contracte.

CERINTE

Cunostinte de vanzari/ marketing.
Experienta in domeniul - avantaj.
Abilitati de comunicare, prezentare. Putere de convingere.
Capacitatea de a lucra in echipa. Aspect profesional business.
Cunostinte de PC. Cunostinta limbilor straine nivel conversational – avantaj.
Permis de conducere categoria B.
Disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv - corelat cu performanta.
Autoturism de serviciu, telefon mobil.

Jobs Factory este o agentie de recrutare si plasare de personal. www.jobsfactory.ro / www.emploi.ro