AGENT VANZARI

A&M International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezentarea si promovarea produselor companiei. Sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari. Colaboreaza cu departamentul de productie.
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei.
Identificarea si stabilirea de contacte cu noi/potentiali clienti - intocmire bazei de date.
Intocmirea periodica a planurilor de activitate, a rapoartelor de activitate.
Monitorizarea activitatii concurentei.
Negocierea si incheierea de contracte.

CERINTE

Studii superioare. Cunostinte de marketing(vanzari).
Experienta in domeniul productiei publicitare - avantaj.
Abilitati de comunicare, prezentare. Putere de convingere.
Capacitatea de a lucra in echipa. Rezistenta la stres. Aspect profesional -business.
Cunostinte avansate de PC. Limba engleza avansat.
Permis de conducere categoria B.
Disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv corelat cu performanta.
Mediu de lucru profesionist.
Autoturism de serviciu. telefon mobil

Societate mixta romano-americana specializata in productia de materiale pentru industria de publicitate.