Agent vanzari

SC Electronics Suport Division SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Care sunt responsabilitatile tale:
• Sa tratezi clientii care te suna cu respect si sa le propui cele mai bune solutii la cerintele lor
• Sa ai initiativa de outbound si sa iti doresti sa faci vanzare proactiva catre clientii tai.
• Sa ai dorinta de a te integra in echipa noastra si in modul nostru de lucru
• Sa ai dorinta de a raporta cu success activitatea catre managerul direct
• Sa ai initiativa de a propune modalitati de vanzare de success pe care sa le implementezi impreuna cu echipa ta
• Sa ai vointa de a finaliza cu success lead-urile de vanzare.

CERINTE

Daca vrei sa faci parte din tanara echipa de vanzari de call center si vanzari directe ale acestei companii avem cateva cerinte simple:
• Experienta in domeniul vanzarilor in call center de minim 1 an
• Experienta in domeniul vanzarilor directe de minim 1 an
• Cunostinte minimale ale tehnologie din ziua de astazi
• Cunostinte de limba romana si engleza
• Lejeritate in exprimare scrisa si verbala
• Capacitate se analiza si sinteza
• Utilizare Office
• Spirit de Echipa
• Dorinta pentru dezvoltarea profesionala pe domeniul comercial

BENEFICII OFERITE

Noi iti oferim pentru asta:
• Salariu de baza atractiv.
• Comision lunar in functie de rezultatele realizate.
• Training de hard skills necesare pentru atingerea rezultatelor
• Training-uri de soft skills in functie de nevoile tale de dezvoltare
• Posibilitatea de a creste, dezvolta si afirma professional.
• Posibilitatea de creste impreuna cu divizia din care vei face parte.
Daca esti hotarat si crezi ca poti face parte din aceasta echipa te rugam sa-ti depui CV-ul la adresa
resurse_umane@esd-rom.ro

Electronics Suport Division este o companie ce dezvolta in prezent o importanta divizie de vanzari in domeniul digitalului: telefoane, tablete, ecrane tv, ecrane profesionale dedicate zonei de afaceri, dar si vanzari de electronice si electrocasnice ale marilor producatori prezenti in Romania precum: Samsung, LG, Philips, Microsoft/Nokia, Alview, Yezz, Prestigio, Huawei.
Electronics Suport Division este compania care poate oferi servicii complete in zona echipamentelor digitale, electronicelor si electrocasnicelor, de la vanzare lor pana la servicii de service, mententanta echipamentelor si consultanta in achizitia acestori tipuri de echipamente, atat pentru consumatorii finali, cat si pentru companii.