Agent Vanzari

SUN SPOT LIGHTNING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea ofertelor financiare si tehnice pe baza studiului cataloagelor de produse puse la dispozitie;
- Vanzari directe;
- Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientii firmei;
- Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor;
- Identificarea corecta a nevoilor clientului si ofertarea optima.

CERINTE

- cunoasterea impecabila a gramaticii si ortografiei limbii romane;
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
- permis de conducere categoria B;
- experianta pe un post similar minimum un an;
- capacitate de lucru sub stres;
- abilitati de lucru in echipa;
- capacitate de a urmari si indeplini targeturi multiple;
- organizat, riguros, deschis, proactiv;
- cunostintele in urmatoarele domenii: design, iluminat, vanzare de mobile, reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- oportunitatea de a lucra intr-o companie in plina dezvoltare, alaturi de o echipa tanara, dinamica si devotata.