agent vanzari

SC AUVIMIST IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de productie rochii de ocazie, tinute de gala cauta reprezentant vanzari part time care sa formeze piata de desfacere pentru produsele noastre in Bucuresti.

Pentru a vizualiza cateva modele din colectia 2007 puteti accesa site-ul nostru: www.noelastyle.ro.

Mentionam ca nu ne intereseaza piate de desfacere pentru rochii de mireasa, aceasta fiind deja formata de 10 ani.
Incepand cu 2007 firma noastra si-a extins aria de productie intrand si in gama tinutelor de gala.
Consideram ca aceasta este o oportunitate in activitatea dumneavoastra daca lucrati in distributia confectiilor textile.

CERINTE

comunicativ, spirit de echipa, receptiv la noutati, capacitate de lucru si disponibilitate pentru efort, flexibilitate, dinamism, entuziasm.

BENEFICII OFERITE

procent din vanzari

Productie si comercializare rochii de mirese si accesorii de nunta.Firma este infiintata din 1994 ,are magazine proprii in 10 orase din tara