agent vanzari

M.A.B. Vanzari SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Studii medii, studiile superioare constituie un avantaj;
Experienta in vanzari constituie un mare avantaj
Sa fii o persoana activa si dinamica;
O persoana sociabila si pozitiva;
Sa ai bune abilitati de comunicare, negociere si orientare catre rezultate;
Cei care vor un venit in plus si au munca de teren sau lucreaza in turism, vanzari auto, imobile etc
Cei care au deja un job si intra in contact cu multa lume si vor un venit in plus se poate colabora

CERINTE

Oricine a lucrat in vanzari, poate vinde si intermedia contracte.
Prospectarea permanenta a pietei, promovarea produselor si contactarea potentialilor clienti;
Identificarea nevoilor al oamenilor in viata de zi cu zi;
Construirea de oferte pentru clienti si finalizarea vanzarii
Participa la sedintele saptamanale de echipa
Indeplinirea obiectivelor lunare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera parte fixa + comisione din contracte
Venit crescator in fiecare luna din primirea comisioanelor constant
Birou si mediu placut de lucru;
Posibilitatea de promovare pe planul de cariera in functie de rezultate;
Participare la cursuri gratuite
Se ofera cursuri de certificare.
Dezvoltare profesionala si personala;
Program flexibil full time sau part time.