Agent vanzari

SC DIGITAL SALE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei pentru atragerea de noi clienti;
- identificarea nevoilor ascunse ale clientilor;
- promovarea ofertelor companiei catre clientii actuali si potentiali;
- negocierea si incheierea contractelor;
- mentinerea unei relatii optime cu clientul si monitorizarea nevoilor acestuia;
- actualizarea permanenta a bazei de date cu clienti si generarea de rapoarte periodice;
- contribuirea cu idei noi la imbunatatirea politicii si tehnicilor de vanzari
- vanzare bijuterii cu diamante
- vanzare ceasuri de lux
- evaluare ceasurilor si a bijuteriilor

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa intruneasca urmatoarele cerinte:
- bune abilitati de comunicare
- capacitati de organizare si planificare
- perseverenta
- persoana analitica
- implicat
- dornic sa invete
- obiectivele companiei sa coincida cu obiectivele sale profesionale
- proactiv
- engleza nivel avansat
- permis de conducere
- disponibilitate de deplasare
- posibilitate de a lucra ore suplimentare
- cunostinte adobe photoshop
- prezenta agreabila
- orientat catre rezultate si dezvoltare
- simt comercial
- deschis pentru lucrul cu oamenii
- capacitate de relationare

BENEFICII OFERITE

- decontare transport
- telefon de servici
- comision vanzari

CreditAmanet este o institutie financiara infiintata in luna Septembrie a anului 2008.In numai 4 ani compania a concretizat peste 30 agentii, pana la sfarsitul anului 2012 continuandu-si dezvoltarea numarului de locatii.
CreditAmanet ofera ca servicii operatiuni de creditare tip amanet,cumparare aur si argint precum si operatiuni de schimb valutar.
Sub brandul CreditAmanet functioneaza doua societati: DIGITAL SALE SRL- amanet si EUROCREDIT EXCHANGE SRL - schimb valutar, ambele activitati fiind acreditate de Banca Nationala a Romaniei.