Agent vanzari

Sc Ami Online Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzare evenimente sportive in aer liber pentru companii si programe de recompensare si motivare pentru angajati
Postul presupune mentinerea legaturii cu clientii deja existenti, precum si stabilirea de relatii comerciale cu noi parteneri.

Atributii:
-Prospectarea pietei
-Extinderea portofoliului de clienti : identificare si atragere de noi clienti.
-Mentinerea legaturii cu clientii, dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu in scopul fidelizarii acestora
-Incheierea/semnarea contractelor

CERINTE

Experienta in vanzari

BENEFICII OFERITE

Comision vanzari

Cinci ani de activitate si peste 2500 de autovehicule echipate pentru outdoor!

Aventuria.ro este locul unde gasesti cea mai variata gama de solutii pentru confortul si siguranta calatoriilor tale. Aici poti alege cum doresti sa-ti transporti bagajele sau echipamentul sportiv
Iti inchiriem sau vindem, cutii portbagaj THULE , bare transversale, biciclete si suporti de bicicleta, caiace, lazi frigorifice, remorci, rulote.
Daca lucrezi intr-o corporatie si iti place aventura, putem organiza pentru tine o serie de evenimente dedicate petrecerii timpului liber intr-un mod placut, dar si stimulativ in acelasi timp, alaturi de colegii sau prietenii tai.