Agent Vanzari

Fitosica

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunoasterea caracteristicilor tehnice ale produselor companiei;
Planificarea strategiei de maximizare a vanzarilor: prospectarea pietei, cautarea unor oportunitati noi pentru extinderea distributiei, transmiterea ofertelor catre potentialii clienti, obtinerea de informatii si feedback de la potentialii clienti;
Mentinerea relatiilor de colaborare cu clientii deja existenti;

CERINTE

Initiativa, consecventa, spirit antreprenorial, atitudine pozitiva, gandire strategica, prezenta placuta;
Experienta in vanzari;
Permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonusuri din vanzari;
Masina si telefon de serviciu;
Program flexibil;

Fitosica este compania care a introdus pe piata din Romania magazinele cu gogosi inelus. In timp, si-a dezvoltat aria de activitate, iar in prezent ofera francize pentru gogoserii si kebab de ciocolata, facand si distributie de materii prime pentru covrigarii, cofetarii, hoteluri sau alte magazine alimentare.