Agent vanzari

Soft-Temax SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru un client : Agent vanzari servicii

Agentul va gestiona baza de date cu clientii alocati zonei si isi va extinde cu minim 10% lunar lista de clienti.
Se cer
- incheierea de contracte de colaborare si stabilirea conditiilor contractuale individuale in marje de profit.
- urmarirea si respectarea conditiilor contractuale;
- vizitarea conform programarilor la clienti dupa comenzi si incasari;
- vizitarea regulata a fostilor si a potentialilor clienti
- raportarea periodica catre management si intocmirea tuturor documentelor standard fara erori.

CERINTE

- rezistenta psihica si fizica pentru munca de teren
- o energie peste medie;
- o mare incredere de sine dar tinand cont de respectarea colegilor si clientilor
- o mare putere de persuasiune pentru depasirea targeturilor;
- aptitudinea de a estima si a decide corect in situatii diverse , cand lipsesc toti parametrii problemei.
- experienta in operarea comenzilor si incasarilor

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- decontare transport.

DESCRIEREA FIRMEI

Pentru mai multe detalii intra ACUM pe http://www.temax.ro