Agent vanzari

SC VIPER SPIRIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Indeplinirea planului de vanzari si a celorlaltor activitati, respectiv promovarea si vanzarea produselor companiei, realizarea si monitorizarea contractelor.
Prezentari in cadrul unitatilor militare/Training.
Se asigura ca, in permanenta, clientii companiei sa cunoasca oferta completa de produse.
Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara, dinamica si unita.

CERINTE

- Absolvent studii superioare
- Experienta in vanzari (industrie publicitara) si/sau domeniul militar constituie avantaj
- Spirit organizatoric, cu abilitati ridicate de comunicare si negociere
- Persoana responsabila, capabila de lucru in echipa, diplomata in relatia cu institutiile colaboratoare si clientii
- Persoana disciplinata, ordonata, orientata catre rezultate

BENEFICII OFERITE

Comision din vanzari si bonusuri motivante, posibilitati reale de promovare.
Masina de servici.

Viper Spirit este o societate comerciala in plina ascensiune specializata in productia de echipament tactic (imbracaminte, incaltaminte, harnasamente) precum si in importul si distributia unei game foarte largi si diversificate de produse sportive si de outdoor, fiind unic distribuitor in Romania a unor renumite brand-uri internationale. In ultimii ani compania a avut o evolutie semnificativa extinzandu-si vanzarile produselor proprii la nivel international, iar prin participarea la cele mai importante expozitii de profil din lume: SHOT SHOW (SUA), IWA (Germania), a capatat astfel vizibilitate.