AGENT VANZARI

CEAEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raportand la departamentul de vanzari, candidatul se va ocupa de dezvoltarea vanzarilor in sectorul alimentar al bunurilor de larg cosum ai bauturilor prin intermediul canalului de importatori, distribuitori, firme de catering, fabrici procesatoare de carne ,etc in Bucuresti:

- vizitarea intreprinderilor si prezentarea produselor;
- dezvoltarea retelei de distributie;
- identificarea potentialilor clienti si analizarea pietei;
- gasirea de clienti noi care apar pe piata, abilitatea de a dezvolta un portofoliu propriu de clienti;
- negocierea si supervizarea derularii contractelor;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei;
- raportarea saptamanala/lunara a activitatii si urmarirea vanzarilor;

CERINTE

- barbat sau femeie, pasionat/pasionata de vanzari;
- aspect ingrijit si un nivel ridicat de cultura generala;
- 1-2 ani experienta anterioara in vanzari, sectorul alimentar al bunurilor de larg cosum;
- limba spaniola-nivel mediu
- persoana persuasiva, perseverenta , comunicativa si cu bune abilitati de negociere;
- persoana orientata catre client si catre rezultate
- disponibil la deplasari

BENEFICII OFERITE

- contract de comision fixat in functie de deschiderea catre clienti si variabil in functie de vanzari;
- program flexibil;
- beneficii motivante;
- posibilitatea dezvoltari personale

Suntem o companie spaniola de export, din sectorul alimentar al bunurilor de larg consum si bauturilor, si ne dorim sa facem cunoscute produsele noastre pe piata din Romania.