Agent Vanzari

Service Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati Job :
- realizarea obiectivelor de vanzari si a indicatorilor de performanta (tinte de vanzari, vizite planificate, rata succes, distributie..etc)
- executie si implementarea contractelor negociate
- incasari conform termenelor de plata, training clienti etc
- dezvoltarea pietei/zonei, achizitie de noi clienti : prospectare, negocieri contracte

CERINTE

Profil Candidat :
- Tanar(a) cu experienta pe canalul HoReCa sau IKA
- Profil antreprenorial, cu dorinta de a se implica si de a livra rezultate intr-o companie dinamica
- Dinamic si motivat de rezultate
- In cautare de oportunitati de cariera si dezvoltare personala, rezultatele exceptionale sunt recompensate pe masura.
- Experinta in vanzarea de cafea in canalul HoReCa sau IKA, reprezinta un avantaj important.

BENEFICII OFERITE

Beneficii :
- salariu
- bonusuri de performanta si exceptionale
- masina de serviciu
- telefon de serviciu
- oportunitati de dezvoltare personala si profesionala
- premii si team building-uri

Reprezentant autorizat al unor marci de prestigiu din Italia si Germania, import cafea, ceai si produse complementare, cu distributie pe canalul HoReCa si Retail.