Agent vanzari

SC Think Pure Design SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- crearea, mentinerea si dezvoltarea contactului / relatiei cu clientii
- pregatirea rapoartelor specifice
- actualizarea permanenta a informatiilor legate de piata
- promovarea liniilor de produse ale companiei
- cresterea volumului vanzarilor prin stabilirea de relatii cu firme noi

CERINTE

- experienta minim 1 an in vanzari directe de produse
-abilitati de comunicare,persuasiune, seriozitate, perseverenta, integritate, profesionalism, orientare spre excelenta, flexibilitate
- posibilitatea muncii pe teren
- disponibilitatea lucrului pe comision
- simt practic in organizarea timpului si gestionarea resurselor
- spirit de observatie si capacitatea de a lua decizii si de a formula raspunsuri potrivite pe baza cunoasterii produselor si in limita politicii comerciale a firmei
- cunostinte PC de baza
- aspect fizic placut

BENEFICII OFERITE

Beneficii: comision avantajos, training

Companie de design si producatoare de produse din sticla fabricate manual, majoritar exportatoare ( USA, Franta, Japonia etc). Piata tinta din Romania o reprezinta restaurantele, barurile, cafenelele, hotelurile, organizatorii de evenimente, marile lanturi de magazine.