Agent vanzari

TRANSPARENT DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea potentialilor clienti: societati amenajari interioare, birouri de arhitectura, firme de constructii, dar si beneficiari finali;
- promovarea produselor firmei: sticla prelucrata si securizata, sticla vopsita,usi din sticla, balustrade sticla, etc.;
- munca de teren pentru identificarea unor noi santiere si identificarea de lucrari/proiecte noi;
- extinderea portofoliului de clienti.

Cunostintele tehnice si experienta in domeniu constituie un avantaj.

CERINTE

Seriozitate, bune abilitati de comunicare, aspect decent, experienta in vanzari si cunostinte tehnice. Experienta in domeniul sticlei si amenajarilor cu sticla groasa. Obligatoriu permis auto.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial in functie de experienta si realizari. Se ofera masina de serviciu.

Companie ce deține hala procesare sticla. Executa si monteaza usi si compartimentari din sticla, balustrade si trepte sticla, cabine de dus sticla, placari cu sticla, etc..