Agent Vanzari

SC.SPOTADOC.SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

-gestioneaza clientii (persoane juridice) din zona alocata
-efectueaza vizite la clienti (persoane juridice) pentru prezentarea serviciilor oferite si initiaza procesele de vanzare;
-creeaza si dezvolta relatii cu clientii (persoane juridice);
-intocmeste rapoarte periodice de activitate;
-mentine relatia post-vanzare cu toti clientii (persoane juridice) din portofoliu
-sustine negocierea cu clientii (persoane juridice) si procesul de vanzare

CERINTE

Cerinte:

- clientii tinta ai societatii ii reprezinta SALOANELE DE INFRUMUSETARE. Asadar un PORTOFOLIU de saloane cu care ati colaborat in trecut pe raza mun. Bucuresti constituie un AVANTAJ.
- experienta in vanzari min. 1 an (constituie avantaj)
- creativitate in gasirea si abordarea de noi clienti prin diferite metode: contact direct, email, telefon etc
- capacitate de convingere
- perseverenta, orientare catre rezultate
- ambitie si initiativa
- abilitati foarte bune de comunicare cu clientii

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

-salariu fix
-comision din vanzari
-bonificatii de performanta

Suntem o echipa tanara si dinamica dedicata in permanenta nevoilor clientilor nostri.
Printre valorile promovate de noi se numara:
-eficienta-simplificarea lucrurilor prin actiuni strategice si sinergice
-calitatea-imbunatatirea permanenta a serviciilor oferite
-respectul-o prioritate in relatiile contractuale de lunga durata