AGENT VANZARE

Ditaro International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Agentul de vanzari promoveaza activ compania angajatoare si incheie intre aceasta si clientii sai contracte de vanzare-cumparare.

CERINTE

- experienta in vanzari
- spirit comercial dezvoltat si este capabil(a) sa se descurce in situatiile dificile pe care vanzarea le impune
- comunicativ(a) si motivat(a) de dorinta puternica de autodepasire

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comision
- telefon de serviciu si decont transport
- premii la indeplinirea targetului ce constau in excursii internationale de specializare

Ditaro International SRL este o firma de vanzare si distributie echipamente medicale, cosmetice si de larg consum ca importator unic al unor branduri italiene cunoscute.
Echipa noastra se consolideaza impreuna cu noii angajati ai firmei si intentioneaza sa isi creeze o retea cat mai vasta pe teritoriul Romaniei.
Avantajul nostru il constituie: calitatea echipamentelor ofertate, mediul tanar in care desfasuram activitatea si organizarea strategica a activitatii.