Agent Turism si Incoming

Paloma Tours

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent Turism Incoming
RESPONSABILITATI:
1. Agent turism: - Realizarea si Vanzarea produselor turistice catre clientii companiei,
- Intocmirea documentelor fiscale si urmarirea incasarilor si a platilor,
- Operare in sistemele de rezervari,
2. Experienta de ticketing/ outgoing pot fi un plus

CERINTE

Absolvent studii superioare in domeniu
* Experienta in cadrul unei agentii de turism pe incoming de minim 1 an
* Cunostinte generale de turism, destinatii/produse
* Cunostinte avansate operare PC,
* Cunostinte avansate (scris, vorbit) limba engleza
** pentru agentul de ticketing este obligatoriu cunoasterea Amadeus.
* Cursul IATA este un avantaj
* Rabdare, viteza de lucru si bune abilitati de comunicare
* Rezistenta la stress si volum mare de munca

BENEFICII OFERITE

-Pachet de angajare atractiv
-Training
-Incentive
-Posibilitatea de a caltori in afara tarii
-Posibilitati de perfectionare (cursuri),
-Telefon de servici
-Lucrul intr-o echipa de profesionisti, intr-o atmosfera placuta.
-Plan de dezvoltare personala

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de Turism axata pe Corporate & Business Travel