Agent Turism dep. Incoming

Perfect Tour

Job expirat

RESPONSABILITATI

-identifica noi potentiali clienti ;
- creeaza si dezvolta relatii cu clientii;
- evalueaza cerintele pietei, stabileste obiectivele de lucru;
- sprijina clientul in definirea necesitatiilor;
- concepe in mod creativ pachete turistice in functie de necesitatile clientului;
- este responsabil pt livrarea solutiei optime catre client ;
- urmareste si managerieaza desfasurarea intregului program turistic solicitat;
- stabileste contacte cu diferite companii partenere/furnizoare ;
- negocieri cu partenerii/furnizorii;

CERINTE

- Experienta min. 2 ani in incoming;
- Identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor;
- Persoana pro-activa, orientata spre clienti;
- Prezenta agreabila, fire comunicativa, spirit de echipa, dinamic, integru;
- Atentie la detalii, persoana organizata;
- Studii superioare;
- Engleza + 1 lb circulatie internationala fluent • Cunostiinte PC;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+comision, deplasari in strainatate, cursuri, mediul de lucru atractiv intr-o echipa tanara.

Agentie de turism specializata in turism extern / intern, bilete de avion, organizare evenimente, asigurari; agent DerTour, Meier\'s, ADAC