Agent Turism cu experienta Outgoing

Perfect Tour SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica nevoile clientilor;
- isi insuseste in detaliu programele turistice, serviciile de cazare si de transport incluse in oferta agentiei;
- face rezervari hoteliere si de transport, gestionand locurile pe care agentia le are disponibile;
- participa, ocazional, la targuri si expozitii, infotururi;

CERINTE

- limba engleza - nivel avansat;
- bun cunoscator de limba germana;
- o alta limba de circulatie internationala reprezinta un avantaj;
- cunostinte foarte bune de operare PC;
- minim 3 ani experienta pe un post similar;
- atestat de agent turism constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- comisioane din vanzari;
- lucru intr-un mediu tanar si dinamic;
- locatie centrala.

Perfect Tour este o companie cu capital integral privat, avand ca obiect principal de activitate comercializarea serviciilor turistice.
Perfect Tour este agentia tour-operatoare care a cunoscut cea mai rapida dezvoltare pe piata de turism a ultimilor ani si cuprinde cea mai vasta retea proprie de agentii de turism din Romania, avand o reprezentare larga pe intreg teritoriul tarii, astfel:

- 9 filiale Perfect Tour tour-operatoare in principalele orase resedinta de judet ale tarii (Cluj-Napoca, Brasov, Ploiesti, Pitesti, Galati, Timisoara, Alba-Iulia, Tulcea, Constanta);
- 50 de agentii Pelegrin in toate resedintele de judet, precum si in 8 locatii din Bucuresti, complet operationale si specializate in principal pe comercializarea de produse low-cost;
- 70 agentii partenere revanzatoare pe intreg teritoriul Romaniei.