Agent turism - Amadeus

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentine legatura cu clientii companiei deja existenti
- Raspunde prompt solicitarilor de servicii din portofoliul companiei (inchiriere de masini de lux si limuzine cu sofer)
- Coordonarea telefonica/prin email a acestor activitati desfasurate in afara teritoriului Romaniei

CERINTE

- cunoasterea foarte buna a limbii engleze, cunoasterea limbii franceze reprezinta un avantaj
- experienta de lucru intr-o agentie de turism
- OBLIGATORIU: cunoasterea programului de lucru specific activitatii de turism, Amadeus
- deschidere catre un program de lucru zilnic, de luni pana vineri, intre 15.00 - 23.00

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial extrem de motivant
- expunere intr-un mediu de lucru multicultural

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.