AGENT TURISM

AMO Parteners

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Realizarea de pachete si programe turistice, in special pentru piata externa
Intocmirea de oferte personalizate
Contractarea spatiilor de cazare si a serviciilor de transport turistic
Urmarirea derularii contractelor incheiate cu prestatorii de servicii si urmarirea platilor;
Participa, ocazional, la targuri si expozitii

CERINTE

Persoana deschisa, activa, organizata, comunicativa, cu spirit de echipa bine dezvoltat
Studii superioare finalizate (de preferinta in domeniul turismului)
Experienta de minim 1 - 2 ani pe o pozitie similara
Reprezinta un avantaj experienta anterioara pe pachete turistice in Bulgaria;
Limba engleza - nivel avansat (germana – constituie un avantaj)
Cunostinte PC- bun cunoscator al pachetului Microsoft Office
Cunostiinte de contabilitate primara
Pasiune pentru turism si pregatire profesionala continua
Seriozitate, profesionalism, ambitie si putere de convingere

BENEFICII OFERITE

Echipa noastra este increzatoare si dornica de perfectionare, saritoare si prietenoasa.
Cautam mereu oameni buni, cu profilul nostru, care sa ne completeze si sa ne imbunatateasca echipa si performantele ei.
Iti oferim:
- ocazia de a te dezvolta personal in cadrul unei echipe dinamice si a unei companii in plina dezvoltare;
- posibilitatea de afirmare si avansare odata cu cresterea firmei
- pachet salarial atractiv

HR Company providing selection&recruitment, executive search and head-hunting