Agent turism

Club Travelescu -Ultramarine Travel International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea, prezentarea si vanzarea produselor turistice externe si interne;
- consilierea clientilor in alegerea serviciilor turistice externe
- rezervarea serviciilor turistice si bilete avion solicitate;
- urmarirea derularii actiunii turistice;
- intocmirea documentelor fiscale si a documentelor de calatorie

CERINTE

- minim studii superioare;
- limba engleza nivel avansat;
- foarte bune cunostinte de operare PC (MSWord, MSExcel, PowerPoint)
- cunostinte bune de geografie si cunostinte economice la nivel basic
- experienta minim 1 an in cadrul unei agentii de turism.

BENEFICII OFERITE

- conditii moderne de munca;
- instruire si sustinere permanenta;
- oportunitati de dezvoltare profesionala intr-un mediu de lucru dinamic;
- sansa de afirmare intr-un domeniu de mare perspectiva;
- pachet salarial motivant

Tour operator cu sediul in Bucuresti specializat pe destinatii exotice, vacante de lux, oferte speciale pentru , aventura si incentive. Oferta de destinatii exotice cuprinde cele mai cunoscute si cautate destinatii