Agent turism

Club Travelescu -Ultramarine Travel International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea, prezentarea si vanzarea produselor turistice externe si interne;
- consilierea clientilor in alegerea serviciilor turistice externe
- rezervarea serviciilor turistice si bilete avion solicitate;
- urmarirea derularii actiunii turistice;
- intocmirea documentelor fiscale si a documentelor de calatorie

CERINTE

- minim studii superioare;
- limba engleza nivel avansat;
- foarte bune cunostinte de operare PC (MSWord, MSExcel, PowerPoint)
- cunostinte bune de geografie si cunostinte economice la nivel basic
- experienta minim 1 an in cadrul unei agentii de turism.

BENEFICII OFERITE

- conditii moderne de munca;
- instruire si sustinere permanenta;
- oportunitati de dezvoltare profesionala intr-un mediu de lucru dinamic;
- sansa de afirmare intr-un domeniu de mare perspectiva;
- pachet salarial motivant

Tour operator cu sediul in Bucuresti specializat pe destinatii exotice, vacante de lux, oferte speciale pentru \\\"Luna de miere\\\", aventura si incentive. Oferta de destinatii exotice cuprinde cele mai cunoscute si cautate destinatii