Agent turism

Romania Insight

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ identifica noi potentiali clienti (firme care fac incoming in Romania);
¿ creeaza si dezvolta relatii cu clientii;
¿ evalueaza cerintele pietei, stabileste obiectivele de lucru;
¿ sprijina clientul in definirea necesitatiilor;
¿ concepe in mod creativ pachete turistice in functie de necesitatile clientului;
¿ este responsabil pt livrarea solutiei optime catre client ;
¿ urmareste si managerieaza desfasurarea intregului program turistic solicitat;
¿ stabileste contacte cu diferite companii partenere/furnizoare ;
¿ negocieri cu partenerii/furnizorii;

CERINTE

¿ Experienta 2 ani in incoming;
¿ Identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor;
¿ Persoana pro-activa, orientata spre clienti;
¿ Prezenta agreabila, fire comunicativa, spirit de echipa, dinamic, integru;
¿ Atentie la detalii, persoana organizata;
¿ Studii superioare;
¿ Engleza + 1 lb circulatie internationala fluent (spaniola, italiana, franceza, germana);
¿ Cunostiinte PC;

BENEFICII OFERITE

¿ Salariu fix+comision, deplasari in strainatate, cursuri, mediul de lucru atractiv intr-o echipa tanara.

Romania Insight este o companie specializata in servicii de incoming in Romania. Misiunea noastra este furnizarea de solutii inovatoare si memorabile tuturor turistilor ce viziteaza Romania prin personalizarea si intelegerea tuturor nevoilor clientilor nostri.