Agent turism

Incentive Insight

Job expirat

RESPONSABILITATI

organizarea de conferinte, seminari, team-buidinguri si grupuri turistice in strainatate;
concepe in mod creativ solutiile turistice in functie de necesitatile/solicitarile clientului;
este responsabil impreuna cu Account Managerul in livrarea solutiei optime catre client;
urmareste si managerieaza desfasurarea intregului program – fie prin prezenta directa la locatie, fie prin indrumarea partenerilor in a indeplini solicitarile clientului;
stabileste contacte parteneri si furnizori;
este responsabil pentru negocierile cu partenerii/furnizorii;

CERINTE

Experienta minim 2 ani in turism extern;
Experienta in organizarea de evenimente este un avantaj;
Identifica usor si intelege nevoile si dorintele clientilor;
Persoana pro-activa, orientata catre clienti;
Prezenta agreabila, fire comunicativa, spirit de echipa, dinamic, integru;
Atentie la detalii, persoana organizata;
Studii superioare;
Engleza fluent ;
Cunostiinte PC;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix+comision, deplasari in strainatate, cursuri, mediul de lucru atractiv intr-o echipa tanara

Îndeplinirea obiectivelor strategice ale oricarei companii implic¿ cre¿terea vânz¿rilor, fidelizarea clien¿ilor ¿i motivarea angaja¿ilor. Factorul comun în atingerea acestor obiective îl reprezint¿ motivarea. Motivarea angaja¿ilor, a partenerilor ¿i a clien¿ilor. Aceasta este specialitatea noastr¿.

Experien¿a în marketing, strategii de vânzare ¿i cunoa¿terea provoc¿rilor cu care firmele se confrunt¿ ne permit s¿ întelegem ¿i s¿ elimin¿m discrepan¿ele între promisiunile m¿rcii ¿i a¿tept¿riile clien¿ilor.