AGENT TURISM

Job expirat

Companie
ZOEMI TOUR
Posturi disponibile
1
Domeniu
Turism
Nivel experienta
6 - 12 luni
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Facultate (absolvent)
Nivel salarial
Confidential
Localitate
BUCURESTI
Tara
ROMANIA
Valabilitate
10-01-2017 : 12-01-2017
Vizite
10

Responsabilitati

- preluarea solicitarilor clientilor si intocmirea ofertelor pentru acestia

- rezervarea / vanzarea biletelor de avion

- rezervarea / vanzarea pachetelor turistice interne/externe

- solutionarea in timp optim a solicitarilor clientilor

- dezvoltarea relatiilor parteneriale

- oferirea si vanzarea asigurarilor medicale de calatorie si storno

- intocmirea documentelor fiscale si de calatorie

- pastrarea legaturii cu clientii si prestatorii de servicii

- rezervari in sisteme hoteliere

- elaborarea programelor turistice

- rezervari rent a car

- completarea documentelor de calatorie

- gestionarea si intocmirea documentelor financiar-contabile

- contabilitatea primara (urmarirea platilor)

Cerinte

- studii superioare

- experienta in domeniu

- cunoasterea limbii engleze (scris, citit si vorbit) avansat

- cunostinte PC si Office

Descrierea firmei

De L-S, în GARA DE NORD din Bucureşti, agenţia de turism ZOEMI TOUR - parteneri HAPPY TOUR vă oferă servicii complexe de turism la cel mai înalt nivel: 0730/557.648

Gaseste toate anunturile pentru meseria Agent turism