AGENT TRANSPORT

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- va verifica in sistem comenzile de transport si primeste informatii din platforme despre situatia exacta a transporturilor realizate ;
- va centraliza zilnic situatia transporturilor efectuate si calculeaza costurile ;
- va primi facturile de transport si monitorizeaza corectitudinea acestora ;
- va raporta lunar costurile de transport ;
- va mentine comunicarea cu reprezentantii transportatorilor pentru predarea la timp a facturilor de transport ;
- va emite raportul de activitate saptamanal al transportatorilor pentru facturare ;
- va fi responsabila cu vizarea facturilor ;

CERINTE

- studii medii/superioare ;
- experienta profesionala pe o pozitie similara minimum 6 luni ;
- abilitati de operare PC (Excel, Word, E-mail) ;
- abilitati organizatorice si de planificare a activitatii ;
- persoana responsabila ;
- permis de conducere categoria B constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Mediu competitiv si profesionist cu posibilitati de dezvoltare
Traininguri periodice
Bonusuri in concordanta cu realizarile
Transport asigurat

RTC Grup este lider pe piata de papetarie, de carte, de transport si curierat. Cuprinde diviziile: Diverta, PROCA Romania, Sistec-Sbsol, Proffice, Rimobi, TCE, Fashion, Flaro. RTC Holding este o companie de succes care promoveaza cei mai buni oameni, cele mai bune solutii, cei mai buni parteneri, cautand permanent echilibrul dintre loialitate si performanta.