Agent Transport

HR Consultanta RTC Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana care va ocupa postul de agent transport:

- va verifica in sistem comenzile de transport si primeste informatii din platforme despre situatia exacta a transporturilor realizate;
- va centraliza zilnic situatia transporturilor efectuate si calculeaza costurile;
- va primi facturile de transport si monitorizeaza corectitudinea acestora;
- va raporta lunar costurile de transport;
- va mentine comunicarea cu reprezentantii transportatorilor pentru predarea la timp a facturilor de transport;
- va emite raportul de activitate saptamanal al transportatorilor pentru facturare;
- va fi responsabila cu vizarea facturilor.

CERINTE

- studii medii/superioare;
- experienta profesionala pe o pozitie similara minimum 6 luni;
- abilitati de operare PC (Excel, Word, E-mail);
- abilitati organizatorice si de planificare a activitatii;
- persoana responsabila;
- permis de conducere categoria B constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Mediu competitiv si profesionist cu posibilitati de dezvoltare;
- Traininguri periodice;
- Bonusuri in concordanta cu realizarile;
- Transport asigurat.

RTC Grup este lider pe piata de papetarie, de carte, de transport si curierat. Cuprinde diviziile: Diverta, PROCA Romania, Sistec-Sbsol, Proffice, Rimobi, TCE, Fashion, Flaro. RTC Holding este o companie de succes care promoveaza cei mai buni oameni, cele mai bune solutii, cei mai buni parteneri, cautand permanent echilibrul dintre loialitate si performanta.