AGENT TICKETING / TURISM

AGATA TRAVEL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rezervarea si emiterea biletelor de avion, crearea de programe turistice interne si externe, prezentarea acestora turistilor, emiterea vouchere-lor , legatura cu clientii actuali, actualizarea ofertelor. Emitere facturi.
Beneficii: posibilitatea lucrului intr-un mediu placut , implinirea dorintei de afirmare si realizarea unui venit pe masura acesteia, bonus-uri si beneficierea de servicii.

CERINTE

Persoana dinamica, inventiva, deschisa catre nou, cu experienta in turism, PR , marketing.
Stapanirea buna a sistemelor de rezervari si emitere bilete de avion, navigare internet.
Cunoasterea limbii engleze obligatoriu, alte limbi de circulatie internationala constituie un avantaj.

Agentie de turism cu real potential pe piata turismului intern si international , bazata pe principiul - orice idee buna trebuie valorata - ( pentru angajati ) si - orice calatorie este unica si trebuie sa ramana o amintire placuta - ( pentru turisti ).