AGENT TICKETING

NEW STYLE INTERNATIONAL JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia New Style recruteaza agenti ticketing pentru o importanta agentie de turism locala cu puncte de lucru in peste 30 de orase din tara.

Principalele responsabilitati sunt:
-rezervarea biletelor de avion
-verificarea comenzilor facute
-emitere facturi si chitante
-rezervari bilete sejur in strainatate
-mentinerea unei bune relatii atat cu clientii cat si cu partenerii de afaceri, respectiv companiile aeriene

CERINTE

-experienta minimala in domeniu
-cunostinte medii de limba engleza ( scris si vorbit )
-experienta ca agent de turism constituie un avantaj
-atestat IATA
-persoana dinamica, organizata
-bune abilitati de interrelationare

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv
-bonusuri
-mediu de lucru placut intr-o companie de succes

New Style International Jobs activeaza pe piata romaneasca din 2001 ca agentie de selectie si plasare de forta de munca in tara si in strainatate, oferind contracte de munca pentru personal calificat sau necalificat in domeniile sanitar, industrie, constructii, IT, turism, ingrijire la domiciliu.