AGENT TICKETING

Business IQ

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o agentie de turism turoperator, specializata in GSA companii aeriene si turism cultural (incomming/outgoing lux).

Responsabilitati:
- vanzari directe si prin telefon;
- ticketing;
- local instructor.

CERINTE

- Experienta minima in vanzari directe;
- Curs Amadeus rezervari /Ticketing (obligatoriu);
- Studii superioare;
- Limbi straine;
- Engleza (foarte bine scris/vorbit).

Profil de personalitate:

- Comunicativitate, flexibilitate, capacitate de a gestiona stresul;
- Prezenta agreabila, loialitate, spirit de echipa, creativitate, dorinta de autoperfectionare.

BENEFICII OFERITE

- salariu competitiv, telefon mobil (minute incluse), bonusuri in functie de realizari.
- traininguri de specialitate (in tara si in strainatate), participarea la conferinte si simpozioane de specialitate.

BusinessIQ are expertiza si resursele necesare pentru a asigura recrutarea cu succes de tineri profesionisti pentru afacerea dvs.
Proiectele pe care am recrutat pana acum cu rezultate excelente acopera domeniile:
- IT/Tehnologie
- Inginerie
- Financiar/bancar/contabilitate
- Marketing
- Secretariat/administrativ
- Turism
Suntem o companie ambitioasa, in plina dezvoltare si in curand vom putea acoperi nevoi de recrutare pentru mult mai multe domenii.
Serviciile noastre sunt destinate companiilor care au nevoie de tineri cu experienta si potential pentru a ocupa posturi
- part-time/full time.
- sezonier/project based.
- entry-level.
- middle management
in Romania si in strainatate.