AGENT TELESALES (DEPARTAMENT B2B)

GERMANOS TELECOM ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica potentialii clienti dintr-o baza de date;
- Prezinta telefonic compania si ofertele generale ale companiei;
- Stabileste telefonic intalniri intre reprezentantii de vanzari directe si reprezentantii societatilor comerciale;
- Fixeaza agenda zilnica a reprezentantilor de vanzari.

CERINTE

- Minim studii medii;
- Experienta de 1 an in telesales;
- Fluenta in limba romana;
- Cunostinte de limba engleza - avantaj;
- Cunostinte de operare PC (Word, Excel);
- Abilitati excelente de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra intr-un mediu de business dinamic!

Germanos Telecom Romania S.A. face parte din Grupul de Companii Germanos, specializat in retail si distributie de produse si servicii tehnologice, precum si in productia si distributia de baterii.

In prezent, Germanos Telecom Romania S.A. detine peste 200 de magazine in intreaga tara. De asemenea, Germanos ofera produsele si serviciile sale printr-o retea de peste 70 de dealeri, care opereaza sub numele de BEEEP .