AGENT TELESALES

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aceasta pozitie este o excelenta oportunitate de a lucra intr-un mediu profesionist in cadrul echipei din Departamentul de Marketing ca

Responsabilitatile principale includ:

Identificarea, contactarea telefonica si ofertarea clientilor potentiali;
Procesarea comenzilor;
Intretinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
Promovarea constanta a produselor firmei;
Prospectarea pietei si a concurentei;
Intocmirea de analize si rapoarte periodice.

CERINTE

Candidatul ideal pentru aceasta pozitie ar trebui sa intruneasca minimum urmatoarele cerinte:

Experienta anterioara in vanzari intr-un call-center pe telemarketing/telesales – constituie un avantaj;
Cunostinte bune de Office (Word si Excel);
Excelente abilitati de comunicare;
Orientare spre rezultate;
Capacitate de analiza;
Cunostinte bune de limba engleza (ar fi un plus).

BENEFICII OFERITE

Compania ofera cunostinte solide in cadrul sesiunilor de training asigurate la inceputul acestui job.

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.