Agent Telesales

Talent Stream

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

Recrutam Agenti Telesales (Tele-marketing) pentru clientul nostru, o companie de servicii publicitare recunoscuta ca fiind un angajator stabil si o organizatie de succes.

Agentul Telesales va fi responsabil pentru contactarea telefonica a potentialilor clienti, prezentarea produselor companiei si incheierea contractelor de publicitate

CERINTE

Cerinte:

Candidatul ideal are abilitati de bun comunicator, afiseaza o atitudine pozitiva in orice situatie, este un bun negociator, o persoana cu initiativa, creativa, perseverenta. Este important ca aplicantii sa aiba experienta de cel putin 2 ani in vanzarea de servicii (publicitate, asigurari, servicii bancare, servicii de telefonie fixa/mobila, servicii medicale) si sa aiba studii superioare finalizate.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):

Salariul este motivant, fiind adaptat nivelului de experienta si implicarii in activitatea de vanzari. Se ofera bonuri de masa, comision din vanzari, acces la programe de training si coaching.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare