Agent telesales

SC Electronics Suport Division SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce presupune job-ul?
Preia apeluri si rezolva solicitarile clientilor
Initiaza apeluri de promovare a produselor si serviciilor
Identifica noi oportunitati de vanzare
Initiaza si urmareste comenzile clientilor
Raspunde la solicitarile realizate de clienti, atat telefonic, cat si prin intermediul e-mail-ului
Gestioneaza relatia cu clientii existenti
Utilizeaza sistemele IT specifice comapaniei

CERINTE

Ce ne dorim?
Acuratete in exprimare
Abilitate de a asculta activ si de a comunica
Experienta de minim 6 luni intr-un call center
Experienta de minim 1 an in vanzari

BENEFICII OFERITE

Ce oferim?
Bonus de performanta atractiv si motivant
Mediu de lucru competitiv si tanar
Apartenenta si asocierea cu brand-uri recunoscute la nivel international
Motivatie si aprecierea performantei
Sansa reala de promovare ca Team Leader pentru cei care demonstreaza ca au abilitatile necesare profesionale si umane pentru aceasta pozitie.

Electronics Suport Division este o companie ce dezvolta in prezent o importanta divizie de vanzari in domeniul digitalului: telefoane, tablete, ecrane tv, ecrane profesionale dedicate zonei de afaceri, dar si vanzari de electronice si electrocasnice ale marilor producatori prezenti in Romania precum: Samsung, LG, Philips, Microsoft/Nokia, Alview, Yezz, Prestigio, Huawei.
Electronics Suport Division este compania care poate oferi servicii complete in zona echipamentelor digitale, electronicelor si electrocasnicelor, de la vanzare lor pana la servicii de service, mententanta echipamentelor si consultanta in achizitia acestori tipuri de echipamente, atat pentru consumatorii finali, cat si pentru companii.