AGENT SERVICII CLIENT (ASC12)

S.C. BADUC S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

DIRECTIA COMERCIALA VANZARI - DEPARTAMENT DISTRIBUTIE

CERINTE

- absolvent liceu (studii superioare profil economic sau tehnic - constituie avantaj)
- experienta minim 1 ani in domeniul constructiilor si/sau financiar si contabilitate primara (conditii de plata/modalitati de plata/instrumente de plata)
- cunoasterea documentatiei specifice de vanzare
- cunoasterea proprietatilor si caracteristicilor materialelor / produselor pentru constructii si instalatii
- cunsotinte foarte bune de lucru cu calculatorul (pachet Ms Office)
- cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala (nivel mediu) - constituie avantaj

- capacitate de organizare a propriei activitati
- spirit de lucru in echipa
- spirit de observatie dezvoltat, initiativa
- adaptabilitate la nou
- stapanire de sine, discernamant, perseverenta
- cinste, corectitudine, loialitate
- demnitate, politete, amabilitate, seriozitate, tact, discretie

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea alaturarii unei echipe tinere, dinamice si profesioniste
Pachetul salarial inlcude:
- salariu;
- tichete de masa pentru fiecare zi lucratoare;
- prima de concediu;
- prima de Paste;
- prima de Craciun;
- cursuri de pregatire si perfectionare profesionala;