Agent Service IT - Bucuresti

SC WINSOFT GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent Service IT - zona Bucuresti

Instalare / configurare software pentru programele companiei
Rezolvarea problemelor Hardware
Asigurarea asistentei tehnice IT pentru clientii companiei.
Analiza problemelor semnalate de catre clienti si oferirea de solutii rapide la sediul clientului sau telefonic.

CERINTE

Permis categoria B (conditie eliminatorie)
Cunostinte solide Hardware si Software, retelistica
Bune abilitati de comunicare
Rabdare, perseverenta, ambitie
Disponibil la program prelungit
Dorinta de a lucra la nivel profesionist si de a fi recompensat corespunzator

BENEFICII OFERITE

Bonusurile depind de performante

WinSoft Group este o companie care isi desfasoara activitatea in aria serviciilor informatice. WinSoft a fost infiintat in 2001 in Constanta avand ca principala activitate realizarea de programe de gestiune pentru farmacii si depozite farmaceutice.
Ca urmare a cresterii numarului de clienti, sediul central s-a mutat la BUCURESTI devenind in 2004 WinSoft Group. De atunci am deschis reprezentante in toate zonele tarii pentru a eficientiza serviciile.
In decursul celor 7 ani de existenta, am dezvoltat, implementat si up-datat o solutie informatica dedicata managementului farmaciilor: programul PharmaOriginal. In plus, am dezvoltat si o platforma pentru managementul general al afacerilor: programul MarketOriginal.
Alaturi de produsele software, compania asigura totodata echipamente hardware si servicii de consultanta si mentenanta software.