Agent securitate/interventie, dispecer, sef tura/post, inspector

Securitas Services Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sa realizeze interventia imediata pentru evitarea sau curmarea unor acte de amenintare ce ar putea interveni din afara ori dinauntrul obiectivului, ori ca urmare a unor pericole determinate de calamitati naturale ori cauze intamplatoare.
Sa actioneze pentru realizarea unei pregatiri specifice si de cultura generala necesare prestarii serviciilor de protectie si paza la nivelul cerut de indeplinirea ireprosabila a sarcinilor;

CERINTE

Aspect fizic placut, amabil, sociabil, inaltime minim 1.70, statura atletica, maxim 45 ani, experienta in domeniu constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant + bonuri masa + transport decontat
Obiective situate in Bucuresti, Brasov, Bacau, Cluj, Constanta, Craiova, Galati, Iasi, Ilfov, Ploiesti, Timisoara

Contact : 0747 225 916
E-mail: recrutare@securitas.com.ro

Securitas este lider in domeniul securitatii private. Avem mai mult de 280.000 angajati in 45 de tari din America de Nord,Europa,America Latina,Orientul Mijlociu,Asia si Africa. Ne concentram in crearea solutiilor care se potrivesc cel mai bine nevoilor fiecarui client, avand ca filozofie de business "experienta". Peste tot in lume de la micile magazine pana la aeroporturi, cei 280.000 angajati fac diferenta.