REPREZENTANT VANZARI PRODUCTIE PUBLICITARA / SERVICII COMPLETE DE ADVERTISING

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea de produse si servicii ale agentiei de publicitate
- Prospectarea pietei si studiul concurentei;
- Dezvoltarea portofoliului companiei prin identificarea si atragerea de noi clienti;
- Acordare de asistenţa clienţilor contractati;
- Promovarea produselor companiei

CERINTE

- Experienta in posturi similare in domeniu (pot aplica doar cei cu experienta in agentii de publicitate/de productie publicitara);
- Cauta si identifica potentiali clienti - detinerea unui minim portofoliu de clienti initiali constituie avantaj;
- Persoana analitica;
- Abilitati de a lucra independent, dar si in echipa;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Persoana dinamica;
- Bune abilitati de relationare;
- Cunostinte de Limba Engleza;
- Cunostinte generale de utilizare PC (Microsoft Office, Outlook);
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial fix+comision
- aplicati la jobs @ efigia.ro