AGENT RENT A CAR

Brady Trade

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inchirieri auto;
Activitate de logistica specifica;
Vanzari.

CERINTE

Aspect fizic placut;
Experienta constituie un avantaj;
Persoana sociabila, comunicativa, optimista.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Lucru intr-un mediu tanar.

Compania Brady Trade si-a inceput activitatea in august 1997 ca service auto pentru autoturismele Skoda. Un an mai tarziu, in 1998, Brady a devenit dealer autorizat Skoda si a inceput comercializarea autoturismelor apartinand acestei marci.

In septembrie 2005 a fost inaugurat noul showroom din Bd. Iuliu Maniu 291-301, la standarde europene, in dorinta de a veni in intampinarea clientilor nostri si de a le asigura conditii optime pentru achizitia de autoturisme Skoda noi si second-hand, buy-back, drive-test, pentru reparatii de mecanica, electrica, tinichigerie, vopsitorie, diagnoza, ITP, evaluari, tunning si alte servicii auto conexe.