AGENT RECUPERARE CREANTE

Tryact HRD

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Evidenta instrumentelor de plata de la clienti, garantii si depunerea lor in banca;
- Evidenta contracte clienti, termene plata, limite de creditare;
- Experienta in recuperarea telefonica, instiintari de plata, somatii, notificari ale debitelor din piata, lucrul cu avocati si firme de recuperare;
- Evidenta facturilor emise catre clienti;
- Se subordoneaza managerului general, are in subordine un agent servicii clienti, colaboreaza cu reprezentantul de vanzari si agentii recuperare creante.

CERINTE

- Obligatoriu experienta in domeniu de minim 1 an de zile;
- Cunostinte juridice avansate, in special pe partea de recuperare creante;
- Fermitate, simt de raspundere, constiinciozitate, corectitudine, perseverenta ;
- Amabilitate, putere de convingere, excelente abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix atractiv ;
- comision vanzari+ bonus performanta (volum contracte si performarea calitativa a contractelor) ;
- Programe recreative periodice ;
- Training anual ;
- Reale posibilitati de dezvoltare si avansare profesionala.

Firma specializata in furnizarea si dezvoltarea de solutii in domeniul resurselor umane cauta pentru clientul sau, companie romano- olandeza de intermediere afaceri internationale si recuperare creante, o persoana pentru postul de AGENT RECUPERARE CREANTE.