Agent recrutari

Job Center Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea ofertelor oficiale in randul aplicantilor
- recrutarea aplicantilor in conditiile cerute de catre angajator
- medierea candidatilor pentru posturi
- continuitatea comunicarii cu aplicantii pe perioada medierii si dupa mediere

CERINTE

- persoana dinamica
- minim de experienta in domeniul resurselor umane
- in cursul unei facultati
- experienta vasta in comunicare

BENEFICII OFERITE

se ofera:
- procente din recrutari
- bonusuri

Companie formata din profesionisti in domeniul resurselor umane si plasarea fortei de munca cu sediul in Athena, recruteaza forte de munca pentru grecia pe diferite categorii de activitate si calificari.

* se asigura consultanta si mediere in limba romana

recruitment coordinator Liviu Cristescu tel.0030-6944006403
department ro. 0030-2103800202
fax.0030-2103800203
mail info@jobcentergroup.com
mail lusio_30@yahoo.com
www.jobcentergroup.com

JOB CENTER GROUP
str.Sturnari nr.49A et.7 ( Omonia ) Athens