Agent pentru servicii monitorizare si verificare teren

SC Brand Support SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia de trade marketing Brand Support angajeaza agenti pentru servicii de monitorizare si verificare teren.

CERINTE

Cerinte:
- Domiciliu in Bucuresti
- Sa posede autoturism propriu
- Posibilitate conectare la internet - pentru a putea trimite raportarile in urma vizitelor
- Disponibilitate deplasare in tara, conform rutei comunicate, 2 - 4 zile pe saptamana, la fiecare 2 saptamani
- Program part time

- Indraznet
- Abilitati de comunicare
- Onest, cinstit

Numai aplicantii ce indeplinesc toate cerintele de mai sus vor fi selectati pentru interviu.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Parte integranta a unui proiect pentru o companie multinationala
- Parte integranta a unei echipe tinere si dinamice
- Training cu trainer specializat
- Angajare cu carte de munca (perioada determinata)
- Pachet salarial motivant
- Program de lucru flexibil

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie publicitate