Agent pentru reforma asigurarilor de locuinte-inscriere gratis

Hutanu George PFA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atentie intreprinzatori! O sansa de castig oferita de stat!
Este o vorba despre o taxa impusa de stat, dar si o oportunitate extraordinara pentru colaboratorii nostrii!

Incepand cu anul 2010 toate locuintele trebuie sa aiba o asigurare obligatorie(prin legea 260/2008).
Pentru stat este o reforma, iar pentru noi o SANSA ENORMA!

Intr-o perioada scurta de timp, peste 8 milioane de locuinte trebuie sa fie asigurate. Intr-o perioada scurta de timp, agentii pot castiga sume enorme de bani! (la fel cum s-a intamplat in reforma pensiilor private obligatorii)

Inregistreaza-te GRATUIT in echipa noastra pentru ca sa castigi si tu.

Beneficiezi de toate informatiile necesare + reducere la asigurarea locuintei tale + PLATFORMA ONLINE PENTRU CONSTRUIREA UNEI ECHIPE DE COLABORATORI SI CLIENTI.

Inregistreaza-te acum la www.reforma-asigurarilor.ro/register.php?cID=3602

CERINTE

seriozitate si ambitie

BENEFICII OFERITE

comisioane avantajoase

TOP Training System iti pune la dispozitie platforma www.reforma-asigurarilor.ro prin care iti ofera informatii, norme legislative si ultimele stiri din domeniul asigurarilor obligatorii.

Prin intermediul acestui proiect urmarim formarea unei echipe de agenti profesionisti care vor beneficia de pregatire specializata si suportul necesar astfel incat sa aiba realizari de exceptie.