AGENT PAZA (BELL-BOY)

HOTEL RESIDENCE CERISIERS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Este atent la nevoile clientilor si incearca in permanenta sa raspunda cat mai personal solicitarilor acestora.
- Conduce si ajuta oaspetii la/de la mijlocul de transport folosit;
- Obtine, la cererea oaspetilor, un taxi pentru acestia;
- Supravegheaza stationarea masinilor atat in fata complexului cat si in parcare;
- Se afla la dispozitia oaspetilor in vederea rezolvarii oricarui fel de doleanta a acestora, in limita posibilitatilor;
- Monitorizarea accesului in cladire;
- Informeaza in timp util conducerea companiei in cazul sesizarii unor evenimente deosebite.

CERINTE

- Persoana responsabila, comunicativa, sociabila;
- Fara antecedente penale (fara cazier);
- Limba engleza nivel conversational;
- Initiativa si capacitate de adaptare la un mediu de lucru flexibil.

BENEFICII OFERITE

- Masa servita la cantina personalului;
- Uniforma;
- Program de lucru flexibil;
- Mediu de lucru placut, atractiv.

Residence Cerisiers este un hotel-boutique de 4 stele lux, membru al asociatiei Exclusive Hotels, sectiunea Luxury, o elita a turismului european, care grupeaza cele mai elegante si mai confortabile destinatii de pe continent.

Hotelul va invita sa intrati intr-o adevarata experienta \\\"d\\\'hotellierie\\\", unde atentia personalizata si seriviciul excelent sunt principalele caracteristici.

Intimitate, lux, distinctie! Pe scurt, Residence Cerisiers!