Agent Paza

REMEDIO FARMACII

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigura securitatea punctului de lucru si a bunurilor care se afla in incinta acestuia.
- In incinta farmaciilor supravegheaza pacientii, intervenind in situatiile critice / potential critice (tentativa de furt, atitudine necivilizata din partea pacientilor, etc).
- Supravegheaza utilizarea corecta a aparaturii de control acces automatizat al angajatilor. In cazul unei fraude in utilizarea acestuia este direct raspunzator.
- Coordoneaza si indruma persoanele din exterior venite la sediul firmei catre celelalte departamente vizate.
- Solicita ajutor, in caz de nevoie, serviciilor statului pentru protectie si aparare.

CERINTE

- aspect placut si ingrijit
- persoane cu constitutie atletica
- seriozitate, vigilenta, corectitudine
- nu este necesar atestat agent paza

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonuri de masa in functie de zilele lucrate

Remedio Farmacii reprezinta un nou proiect pe piata farmaceutica, un nou brand, care vine in sprijinmul pacientilor/clientilor cu o echipa de tineri ambitiosi, dinamici care sunt adevarati specialisti in domeniu.
Daca te consideri un farmacist de top si consideri ca inca mai ai ce demonstra, poti aplica pentru acest post!

Misiunea noastra este sa fim sprijinul preferat al sanatatii clientilor nostri, atat prin oferta de produse cat si prin serviciile de consiliere profesionale.

Obiectivul nostru este sa devenim reteaua de farmacii cu cele mai complexe servicii farmaceutice.