AGENT NATIONAL DE VANZARI

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie care produce diverse produse de cofetarie si patiserie, pe care le distribuie la nivel national.

- Negocierea, incheierea si gestionarea contractelor;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti si mentinerea relatiilor cu actualii clienti;
- Preluarea comenzilor, verificarea stocurilor (cantitative si calitative) de marfa de la clientii din teritoriu;
- Depasirea target-elor de vanzare impuse.

CERINTE

- Studii medii sau superioare;
- Experienta in domeniul vanzarilor de minim 2 ani (constituie avantaj vanzari in domeniul panificatiei/patiseriei);
- Permis de conducere categoria B;
- Persoana proactiva, cu bune abilitati de negociere si vanzare;

BENEFICII OFERITE

- Sistem motivant de salarizare (salariu fix + comision din vanzari)
- Telefon mobil
- Masina de serviciu

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.