Agent media dezvoltare

HPDI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania ofera servicii specializate de publicitate. . Organizatia s-a cladit pe o echipa tanara, entuziasta si cu un ridicat simt al responsabilitatii, in lumina valorilor care stau la baza culturii noastre: profesionalism, flexibilitate, etica, pasiune si prietenie.

Cautam ca viitorul nostru coleg:
- sa fie o persoana matura si motivata
- sa fie disponibil pentru munca de teren
- sa cunoasca bine Bucurestiul
- sa fie o persoana muncitoare
- sa fie capabil sa indeplineasca obiectivele trasate
- sa ii placa sa lucreze in echipa, dar si singur

CERINTE

Activitate de teren:
- prospectare locala
- contractare noi locatii
- dezvoltarea portofoliului
- formarea si intretinerea relatiei cu partenerii

BENEFICII OFERITE

Oferta contine pe langa un pachet salarial motivant, un sistem de bonusare bazat pe performanta si rezultat.Echipa este tanara si dinamica, fiind un mediu excelent pentru a capata experienta.

Companie de recrutare, cercetari de piata, direct search, training, b2b.