Agent Marketing

FOCUSOFT DESIGN S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea si promovarea serviciilor
- campanii de imagine
- identifica si contacteaza potentiali clienti noi
- acoperire zona de activitate
- identifica nevoile clientilor
- creeaza oferte personalizate
- negociaza cu clientii
- isi insuseste in detaliu serviciile oferite de firma noastra
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii deja existenti
- cautarea unor oportunitati suplimentare pentru extinderea serviciilor prestate

CERINTE

- bune abilitati de comunicare si promovare;
- persoana ambitioasa si perseverenta;
- disponibilitate de a lucra pe teren pentru contactare si ofertare
- cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

- plata pe baza de comision din incasari
- bonusuri pentru performanta
- contract de comisionare
- program flexibil
- acces la traininguri de specialitate

FocuSoft Design va ofera o gama variata de solutii web profesionale. "Putem face orice", aceasta este mentalitatea noastra si nu ne vom opri de la nimic pentru a multumi clientii nostri.